محصول ما

خط کامل تامین تجهیزات DDMET عبارتند از :

تجهیزات ذوب آهن و فولاد،

تجهیزات ریخته گری مداوم

تجهیزات نورد

ماشین آلات کوره کوره

تجهیزات متالورژی کمکی و تجهیزات حفاظت محیط زیست.

کاربرد محصول:

تعاملات اصلی DDMET عبارتند از توسعه و طراحی فن آوری مهندسی متالورژی، تجهیزات اختصاصی برای متالورژی، توسعه فن آوری و طراحی تجهیزات حفاظت از محیط زیست، مشاوره فنی، خدمات فنی و تامین تجهیزات کامل. محصولات کلیدی آن عبارتند از تجهیزات ذوب آهن و فولاد، تجهیزات ریخته گری مستمر، تجهیزات نورد، تجهیزات کمکی متالورژی و تجهیزات حفاظت محیط زیست، از جمله ماشین آلات ریخته گری پیوسته و قطعات مربوطه به بیش از 40 کشور صادر می شود.


بازار تولید:

با عملکرد خوب، محصولات ما بیش از 600 شرکت فولاد را جذب می کند.

بازار داخلی شامل Tiangang فولاد، Baogang فولاد، Kungang فولاد، فولاد Wugang، فولاد پان گاند، فولاد Shagang، فولاد Hanggang، فولاد Guanggang، فولاد Liugang، فولاد Jigang، فولاد Nangang، و غیره. بیش از 500 شرکت فولاد. نرخ مالکیت لوله قالب حدود 35٪ است و رهبری آن در بازار داخلی است.

بیش از 40 ایالت و نواحی در خارج از کشور شامل ایالات متحده، روسیه، هند، آلمان، ترکیه، آفریقای جنوبی، پاکستان، شیلی، برزیل، تایلند، سنگاپور، اندونزی و غیره.


کیفیت و خدمات پس از فروش:

تضمین کیفیت اولویت اول گروه است. با کنترل کیفیت دقیق و بخش استاندارد و ضروری هر روشی از فرآیند تولید ما.

ما بهترین شبکه فروش و تیم خدمات پس از فروش در صنعت را برای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی عملکرد محصولات ما و حل هر گونه مشکلی که ممکن است در طی روند ریخته گری رخ دهد.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فن آوری مهندسی متالورژی دالیان داشان می باشد.تلفن: +86-0411-84732207